SKŁAD DOPIĘTY

Po odejściu naszych Mistrzów Polski Juniorów do innych klubów, Filipa Lewalskiego (AZS AWF Biała Podlaska), Roberta Targońskiego (UW Warszawa), Mateusza Reszczyńskiego i Macieja Retkiewicza (AZS AWF Warszawa), pora na uzupełnienie składu. To bardzo ciężkie zadanie wiedząc, że Szczypiorniak bazuje na wychowankach.

Miło nam poinformować, że skład został dopięty. Do zespołu dołączą: Wojciech Golks, Piotr Dzido, Tomasz Zaborowski i Łukasz Sypniewski. Pierwsi dwaj występowali w ubiegłym sezonie w Warmii Olsztyn, Tomek Zaborowski grał w UKS Jedynka KODO Morąg a Łukasz Sypniewski w APR Poznań.

Potencjał Wojtka Golksa nie ulega dyskusji. Już jako junior został królem strzelców rozgrywek III ligi rzucając 112 bramek, a w meczu pucharowym w 2018 roku przeciwko Vive Targi Kielce rzucił 7 bramek. Pozostał trójka to brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów z 2012 roku ambitni, pracowici i waleczni.

To wspaniali zawodnicy, podkreśla trener Targoński, którzy jeszcze nie raz zaskoczą naszych kibiców. Witamy w Szczypiorniaku!