UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU

W piątek (25 czerwca) na strzelnicy TROFEUM w Nowej Wsi Malborskiej odbyło się podsumowanie i zakończenie sezonu 2020/2021. Organizator zapewnił zawodnikom wspaniałą rywalizację strzelecką oraz poczęstunek przy grillu. Mistrzem strzelania okazał się Krystian Strączek. Drugie i trzecie miejsce zdobyli odpowiednio Jakub Ałaj i Robert Targoński. Prezes i trener w jednej osobie Konstanty Targoński podziękował Panu Rafałowi Kapuścińskiemu i Panu Leszkowi Dublaszewskiemu za bezinteresowną pomoc wręczając symboliczne koszulki klubowe. Mistrzowie Polski zostali uhonorowani pamiątkowymi koszulkami, a ci którzy ukończyli wiek juniorski otrzymali specjalne podziękowania za wytrwałość, wysiłek, zaangażowanie, serce do gry i czas poświęcony drużynie i piłce ręcznej.

Sponsorem wydarzenia było Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie. Promotor codziennej aktywności sportowej dzieci i młodzieży.

Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania dla Pana Rafała Kapuścińskiego za organizację wspaniałej imprezy integracyjnej, która zakończyła sezon 2020/2021.