PUNKTY ZOSTAJĄ W OLSZTYNIE

 

Spotkaliśmy się z jedną z najsłabszych aktualnie drużyn w lidze, jednak mimo układu tabeli w tym spotkaniu nie było łatwo o komplet punktów. Nasz zespół generalnie kontrolował grę, ale bywały momenty, że rywale dochodzili do remisu. Dobrze dysponowani jednak w tym meczu zawodnicy Szczypiorniaka okazali się skuteczniejsi w ataku i zatrzymali w domu komplet punktów.

KS Szczypiorniak Olsztyn – AZS UKW Bydgoszcz 33:31 (17:14)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Paweł Krawczyński, Szymon Konarzewski, Konrad Domian 6, Radosław Dzieniszewski 6, Mateusz Reszczyński 5, Filip Lewalski 4, Jakub Ostrówka 4, Robert Targoński 4, Jakub Jurewicz 2, Maciej Retkiewicz 1, Dominik Lewandowski 1, Piotr Kopczyński, Mateusz Rakowski, Kacper Walczak, Piotr Fabisiak.

Nasi zawodnicy wrócili do gry w II Lidze po nieudanych rozgrywkach w ramach 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów w Łodzi (gdzie musieliśmy uznać wyższość gospodarzy i gdańszczan). Zabrakło kilku ważnych nazwisk w układance trenera Targońskiego, m.in. Przemysława MosiewiczaMichała Bielucha czy Jakuba Kozłowskiego. Na parkiet wybiegł za to Radosław Dzieniszewski.