PRZETARCIE Z I-SZO LIGOWCAMI

            W sobotę (9 stycznia 2021) w Żukowie odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora OKiS Żukowo z udziałem: GKS Żukowo, Gwardii Koszalin, Tytanów Wejherowo i Szczypiorniaka Olsztyn. To było pierwsze przetarcie przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Najlepszym zespołem okazała się Gwardia Koszalin, która pokonała w półfinale Tytanów Wejherowo (33:32) i w finale gospodarzy w rzutach karnych 28:28 (10:9). Nasi II-ligowcy w półfinale wysoko przegrali z gospodarzami 40:22 a następnie po zaciętej walce ulegli Tytanom Wejherowo 37:41.

Myśląc o awansie musimy grać z zespołami z wyższej ligi. A obecnie jesteśmy w innym etapie przygotowań niż I-szo ligowcy. Za nami ciężka praca fizyczna i pierwszy etap przygotowań do Mistrzostw Polski Juniorów. Cieszy postawa i zaangażowanie zawodników podsumowuje trener Targoński.

Półfinał, GKS Żukowo – KS Szczypiorniak Olsztyn 40:22 (20:9)

Wystąpiliśmy w składzie: Fabian Masłowski, Jakub Jurewicz (5), Robert Targoński (6), Filip Lewalski (3), Maciej Retkiewicz (3), Karol Domagalski (1), Jakub Bądzelewski (1), Jakub Góralski, Jakub Pikura, Jakub Ostrówka (1), Klaudiusz Leszczyński (1), Sebastian Kusiak, Mateusz Reszczyński (1) i Piotr Fabisiak.

Mecz o 3 miejsce, KS Szczypiorniak Olsztyn – KS Tytani Wejherowo 37:41 (21:19)

Wystąpiliśmy w składzie: Fabian Masłowski, Jakub Jurewicz (7), Robert Targoński (3), Filip Lewalski (1), Maciej Retkiewicz (3), Karol Domagalski (2), Jakub Bądzelewski (1), Jakub Góralski, Jakub Pikura, Jakub Ostrówka (11), Klaudiusz Leszczyński (2), Sebastian Kusiak, Mateusz Reszczyński (7) i Piotr Fabisiak.