Artur Wiśniewski Sportowym Talentem Roku!!!

W sobotę 18 stycznia 2023 roku odbył się 62 Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców województwa warmińsko-mazurskiego. Przed rokiem w kategorii trener roku zwyciężył Konstanty Targoński, który doprowadził juniorów Szczypiorniak Olsztyn do tytułu Mistrzów Polski. 

  W obecnym roku sukces swojego trenera sprzed roku powtórzył Artur Wiśniewski, który w 62. Plebiscycie Gazety Olsztyńskiej na 10 Najpopularniejszych Sportowców województwa warmińsko-mazurskiego zwyciężył w kategorii Sportowy Talent 2022 Roku. Artur (rocznik 2008) uznany został za  jednego z najlepszych rozgrywających w Polsce podczas konsultacji Ośrodków Szkolenia w Piłce Ręcznej w Kielcach. Obecnie Artur zajmuje 1. miejsce w klasyfikacji strzelców Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wojewódzkiej Młodzików.

Z kolei 10 miejsce w tzw. „złotej dziesiątce” 62 Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców województwa warmińsko-mazurskiego zajął Jakub Pikura. Nasz bramkarz przez cały rok utrzymywał bardzo wysoką formę. To dzięki jego nieprawdopodobnym interwencjom w kluczowych momentach spotkania zespół utrzymał się w swoim debiutanckim sezonie w I lidze w grupie A. 

Gratulujemy naszym laureatom i życzymy im dalszych sukcesów, bo SIŁA TO JEDNOŚĆ!!!