OLSZTYN HANDBALL CUP 2018

pod patronatem Piotra Grzymowicza – Prezydenta Olsztyna.

Olsztyn 7-9 oraz 14-16 09.2018

Organizator: Klub Sportowy „Szczypiorniak” Olsztyn.

Współorganizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie, V LO w Olsztynie

Patroni medialni: TVP 3 Olsztyn, radio ESKA, Gazeta Olsztyńska.

Sponsorzy: Gmina Olsztyn, Sportowe sklepy, MPEC Olsztyn, WOD-KAN, PSS Społem Olsztyn, Animal Pharma, Prasbet, Asklepios, British School.

W turnieju uczestniczyły 44 zespoły w czterech kategoriach wiekowych (junior, junior młodszy, młodzik i chłopcy), łącznie 642 zawodników. Rozegrano 128 meczy, w których rzucono 3 989 bramek. Składamy podziękowania dla sponsorów, wolontariuszy oraz osób zaangażowanych w organizację i przebieg imprezy. Gratulujemy zwycięzcom miejsc medalowych a wszystkim uczestnikom zdobytego doświadczenia, które na pewno będzie procentowało w przyszłości.

 

 

Galeria Olsztyn Handball Cup 2018

 

DRUŻYNY TURNIEJOWE

 

GALERIA TURNIEJU

 

Przebieg rozgrywek

Drużyny biorące udział w Turnieju
Junior (rocznik 2000/01)
1. KS Szczypiorniak Olsztyn
2. MTS Giżycko
3. MTS Kwidzyn
4. SPR Wybrzeże Gdańsk I
5. SPR Wybrzeże Gdańsk II
6. MKS Truso Elbląg
Junior młodszy (rocznik 2002/03)
Grupa A Grupa B
1. KS Szczypiorniak Olsztyn
Chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
Grupa A Grupa B
1. SP 2 Olsztyn 1. SP 22 Olsztyn
2. UKS Kontra Warszawa 2. SKF Wisła Płock
3. MDK Bartoszyce 3. UKS Wilanowia Warszawa
4. UKS Iskra Bydgoszcz I 4. MKS MOSiR Kętrzyn
5. UKS Iskra Bydgoszcz II
1. I SPR Wybrzeże Gdańsk I
2. SKF Wisła Płock I 2. MKS Mazur Sierpc 02’
3. SPR Wybrzeże Gdańsk III 3. MDK Bartoszyce
4. MTS Kwidzyn 03’
Grupa C Grupa D
1. MTS Kwidzyn 02’ 1. SMS Gdańsk
2. SPR Wybrzeże Gdańsk I 2. SKF Wisła Płock II
3. MKS Grudziądz 3. MKS Truso Elbląg
4. SP 2 Olsztyn 03’ 4. MKS Mazur Sierpc 03’
Młodzik (rocznik 2004/05)
Grupa A Grupa B
1. UKS Wilanowia Warszawa 1. MTS Kwidzyn
2. MKS MOSiR Kętrzyn 2. MDK Bartoszyce
3. KPR Rokis Radzymin 3. Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk
4. UKS Iskra Bydgoszcz
Grupa C Grupa D
1. SP 2 Olsztyn 05’ 1. SP 2 Olsztyn 04’
2. UKS Ustroń 2. UKS Kontra Warszawa I
3. UKS Kontra Warszawa II 3. UKS Siódemka-Osowa Gdańsk
4. UKS Nowa Karczma
Chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
Grupa A Grupa B
1. SP 2 Olsztyn 1. SP 22 Olsztyn
2. UKS Kontra Warszawa 2. SKF Wisła Płock
3. MDK Bartoszyce 3. UKS Wilanowia Warszawa
4. UKS Iskra Bydgoszcz I 4. MKS MOSiR Kętrzyn
5. UKS Iskra Bydgoszcz II
Junior (rocznik 2000/01)
7.09.2018 (piątek)
mecz pomiędzy wynik
1 MTS Giżycko SPR Wybrzeże Gdańsk II 15:46
2 SPR Wybrzeże Gdańsk I MTS Kwidzyn 24:29
3 KS Szczypiorniak Olsztyn MKS Truso Elbląg 25:25
8.09.2018 (sobota)
4 MTS Giżycko MTS Kwidzyn 18:36
5 SPR Wybrzeże Gdańsk II MKS Truso Elbląg 31:19
6 SPR Wybrzeże Gdańsk I KS Szczypiorniak Olsztyn 24:28
7 MTS Giżycko MKS Truso Elbląg 21:27
8 SPR Wybrzeże Gdańsk II SPR Wybrzeże Gdańsk I 33:19
9 MTS Kwidzyn KS Szczypiorniak Olsztyn 32:27
10 MTS Kwidzyn SPR Wybrzeże Gdańsk II 16:12
11 MKS Truso Elbląg SPR Wybrzeże Gdańsk I 22:23
12 MTS Giżycko KS Szczypiorniak Olsztyn 18:33
9.09.2018 (niedziela)
13 MTS Giżycko SPR Wybrzeże Gdańsk I 14:27
14 MKS Truso Elbląg MTS Kwidzyn 12:32
15 KS Szczypiorniak Olsztyn SPR Wybrzeże Gdańsk II 19:25

Klasyfikacja końcowa: wyróżnieni w drużynie

6. MTS Giżycko – Siedlecki Mateusz

5. MKS Truso Elbląg – Suchalski Michał

4. SPR Wybrzeże Gdańsk I – Mickielewicz Krzysztof

3. KS Szczypiorniak Olsztyn – Jurewicz Jakub

2. SPR Wybrzeże Gdańsk II – Chyła Maksymilian

1. MTS Kwidzyn – Sowa Stanisław

Król strzelców:

Kutyła Nikodem – MTS Kwidzyn

Najwszechstronniejszy zawodnik:

Lemańczyk Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk II

Najlepszy bramkarz:

Bieluch Michał – KS Szczypiorniak Olsztyn

Junior młodszy (rocznik 2002/03)
 

 

7.09.2018 (piątek)

 

mecz

grupa

Pomiędzy

Wynik

 

1

A

KS Szczypiorniak Olsztyn

SKF Wisła Płock I

13:12

2

A

MTS Kwidzyn 03’

SPR Wybrzeże Gdańsk III

8:16

3

B

MDK Bartoszyce

MKS Mazur Sierpc 02’

16:16

4

A

KS Szczypiorniak Olsztyn

MTS Kwidzyn 03’

24:9

5

A

SKF Wisła Płock I

SPR Wybrzeże Gdańsk III

18:13

6

B

SPR Wybrzeże Gdańsk II

MDK Bartoszyce

20:14

7

D

SMS Gdańsk

SKF Wisła Płock II

27:9

8

C

MTS Kwidzyn 02’

SPR Wybrzeże Gdańsk I 20:10

9

D

MKS Mazur Sierpc 03’

MKS Truso Elbląg

14:19

10

C

MTS Kwidzyn 02’

SP 2 Olsztyn 03’

17:7

11

D

SMS Gdańsk

MKS Mazur Sierpc 03’

24:14

12

C

SPR Wybrzeże Gdańsk I

MKS Grudziądz

30:7

13

D

SKF Wisła Płock II

MKS Truso Elbląg

20:22

14

C

SP 2 Olsztyn 03’

MKS Grudziądz

15:11

8.09.2018 (sobota)

15

A

KS Szczypiorniak Olsztyn

SPR Wybrzeże Gdańsk III

16:14

16

B

SPR Wybrzeże Gdańsk II

MKS Mazur Sierpc 02’

15:12

17

A

MTS Kwidzyn 03’

SKF Wisła Płock I

8:10

18

C

MTS Kwidzyn 02’

MKS Grudziądz

27:3

19

D

SMS Gdańsk

MKS Truso Elbląg

30:10

20

C

SP 2 Olsztyn 03’

SPR Wybrzeże Gdańsk I

10:28

21

D

MKS Mazur Sierpc 03’

SKF Wisła Płock II

16:28

22

KS Szczypiorniak Olsztyn

MDK Bartoszyce

17:13

23

SPR Wybrzeże Gdańsk II

SKF Wisła Płock I

12:16

24

MTS Kwidzyn 02’

MKS Truso Elbląg

12:4

25

SMS Gdańsk

SPR Wybrzeże Gdańsk I

18:20

26

MTS Kwidzyn 03’

MKS Mazur Sierpc 02’

9:19

27

SP 2 Olsztyn 03’

MKS Mazur Sierpc 03’

14:11

28

SKF Wisła Płock II

MKS Grudziądz

18:9

29

MKS Mazur Sierpc 02’

SPR Wybrzeże Gdańsk III

18:20

30

SP 2 Olsztyn 03’

SPR Wybrzeże Gdańsk III

9:22

31

SKF Wisła Płock II

MKS Mazur Sierpc 02’

12:14

32

MDK Bartoszyce

MKS Truso Elbląg

12:16

33

SPR Wybrzeże Gdańsk II

SMS Gdańsk

12:22

34

KS Szczypiorniak Olsztyn

MTS Kwidzyn

14:18

35

SKF Wisła Płock I

SPR Wybrzeże Gdańsk

12:10

9.09.2018 (niedziela)

36

MKS Mazur Sierpc 03’

MTS Kwidzyn 03’

14:15

37

o XIII

SP 2 Olsztyn 03’

SKF Wisła Płock II

16:14

38

o XI

SPR Wybrzeże Gdańsk III

MKS Mazur Sierpc 02’

17:11

39

o IX

MKS Grudziądz

MTS Kwidzyn 03’

15:11

40

o VII

SPR Wybrzeże Gdańsk II

MDK Bartoszyce

9:12

41

o V

MKS Truso Elbląg

SMS Gdańsk

11:26

42

o III

KS Szczypiorniak Olsztyn

SPR Wybrzeże Gdańsk I

14:20

43

o I

MTS Kwidzyn

SKF Wisła Płock I

14:13

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa: wyróżnieni w drużynie

 

15. MKS Mazur Sierpc 03’ – Kocięcki Nikodem

14. MTS Kwidzyn 03’ – Sowa Stanisław

13. MKS Grudziądz – Szędzielarz Daniel

12. SKF Wisła Płock II – Filipkowski Aleksy

11. SP 2 Olsztyn 03’ – Litwińczyk Kacper

10. MKS Mazur Sierpc 02’ – Packszkiewicz Dominik

9. SPR Wybrzeże Gdańsk III – Ciszewski Kacper

8. SPR Wybrzeże Gdańsk II – Czaja Krystian

7. MDK Bartoszyce – Bartnicki Gustaw

6. MKS Truso Elbląg – Bartkowski Jakub

5. SMS Gdańsk – Stępień Dominik

4. KS Szczypiorniak Olsztyn – Targoński Robert

3. SPR Wybrzeże Gdańsk I – Król Jakub

2. SPR Wisła Płock I – Bielicki Wiktor

1. MTS Kwidzyn – Dziubek Hubert

 

 KRÓL STRZELCÓW:

 

Kozłowski Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn

NAJWSZECHSTRONNIEJSZY ZAWODNIK:

Wawszczak Kacper – SPR Wisła Płock I

NAJLEPSZY BRAMKARZ:

Wysocki Marcin – MTS Kwidzyn

 

Grupa A

KS Szczypiorniak Olsztyn

SKF Wisła Płock I

SPR Wybrzeże Gdańsk III

MTS Kwidzyn 03’

Punkty

Bramki

Miejsce

KS Szczypiorniak Olsztyn

13 : 12

(7 : 6)

6 pkt.

16 : 14

(4 : 9)

5 pkt.

24 : 9

(12 : 6)

7 pkt.

18

53:35

I

SKF Wisła Płock I

12 : 13

(6 : 7)

2 pkt.

18 : 13

(6 : 7)

5 pkt.

20 : 8

(10 : 5)

7 pkt.

14

50:34

II

SPR Wybrzeże Gdańsk III

14 : 16

(9 : 4)

3 pkt.

13 : 18

(7 : 6)

3 pkt.

16 : 8

(7 : 3)

7 pkt.

13

43:42

III

MTS Kwidzyn 03’

9 : 24

(6 : 12)

1 pkt.

8 : 20

(5 : 10)

1 pkt.

8 : 16

(3 : 7)

1 pkt.

3

25:60

IV

 

 Grupa B

 

SPR Wybrzeże Gdańsk II

MKS Mazur

Sierpc 02’

MDK Bartoszyce

Punkty

Bramki

Miejsce

SPR Wybrzeże Gdańsk II

15 : 12

(10 : 6)

5 pkt.

20 : 14

(8 : 5)

7 pkt.

12

35:26

I

MKS Mazur

Sierpc 02’

12 : 15

(6 : 10)

3 pkt.

16 : 16

(5 : 8)

3 pkt.

6

28:31

MDK Bartoszyce

14 : 20

(5 : 8)

1 pkt.

16 : 16

(8 : 5)

5 pkt.

6

30:36

 

 Grupa C

 

 

MTS Kwidzyn 02’

SPR Wybrzeże Gdańsk I

MKS Grudziądz

SP 2 Olsztyn 03’

Punkty

Bramki

Miejsce

MTS Kwidzyn 02’

20 : 10

(12 : 5)

7 pkt.

27 : 3

(9 : 3)

7 pkt.

17 : 7

(8 : 4)

7 pkt.

21

64:20

I

SPR Wybrzeże Gdańsk I

10 : 20

(5 : 12)

1 pkt.

30 : 7

(18 : 2)

7 pkt.

28 : 10

(19 : 4)

7 pkt.

15

58:37

II

MKS Grudziądz

3 : 27

(3 : 9)

1 pkt.

7 : 30

(2 : 18)

1 pkt.

11 : 15

(7 : 6)

3 pkt.

7

21:72

III

SP 2 Olsztyn 03’

7 : 17

(4 : 8)

1 pkt.

10 : 28

(4 : 19)

1 pkt.

15 : 11

(6 : 7)

5 pkt.

5

32:56

IV

 

 

Grupa D

 

SMS Gdańsk

SKF Wisła Płock II

MKS Truso Elbląg

MKS Mazur

Sierpc 03’

Punkty

Bramki

Miejsce

SMS Gdańsk

27 : 9

(12 : 4)

7 pkt.

30 : 10

(15 : 5)

7 pkt.

24 : 14

(11 : 5)

7 pkt.

21

81:33

I

SKF Wisła Płock II

9 : 27

(4 : 12)

1 pkt.

20 : 22

(5 : 10)

3 pkt.

28 : 16

(15 : 5)

7 pkt.

11

57:65

III

MKS Truso Elbląg

10 : 30

(5 : 15)

1 pkt.

22 : 20

(10 : 5)

5 pkt.

19 : 14

(7 : 6)

7 pkt.

13

51:64

II

MKS Mazur

Sierpc 03’

14 : 24

(5 : 11)

1 pkt.

16 : 28

(5 : 15)

1 pkt.

14 : 19

(6 : 7)

1 pkt.

3

44:71

IV

 

 

Młodzik (rocznik 2004/05)

MŁODZIK – Urania

14.09.2018 (piątek)

mecz

grupa

pomiędzy

1

A

UKS Wilanowia Warszawa

UKS Iskra Bydgoszcz

17:22

2

A

MKS MOSiR Kętrzyn

KPR ROKiS Radzymin

12:8

3

B

MDK Bartoszyce Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk

14:8

4

A

UKS Wilanowia Warszawa

KPR ROKiS Radzymin

15:14

5

A

UKS Iskra Bydgoszcz

MKS MOSiR Kętrzyn

17:14

6

B

Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk

MTS Kwidzyn

11:16

7

C

SP 2 Olsztyn 05′

UKS Nowa Karczma

13:32

8

D

SP 2 Olsztyn 04′

Siódemka-Osowa Gdańsk

16:21

9

C

UKS Ustroń

UKS Kontra Warszawa II

21:9

10

D

UKS Kontra Warszawa I

Siódemka-Osowa Gdańsk

23:24

11

C

SP 2 Olsztyn 05′

UKS Kontra Warszawa II

12:22

12

C

UKS Nowa Karczma

UKS Ustroń

14:20

15.09.2018 (sobota)

13

A

UKS Wilanowia Warszawa

MKS MOSiR Kętrzyn

17:17

14

A

KPR ROKiS Radzymin

UKS Iskra Bydgoszcz

11:14

15

B

MTS Kwidzyn

MDK Bartoszyce

14:7

16

C

SP 2 Olsztyn 05′

UKS Ustroń

13:23

17

D

SP 2 Olsztyn 04′

UKS Kontra Warszawa I

21:14

18

C

UKS Kontra Warszawa II

UKS Nowa Karczma

16:33

19

UKS Iskra Bydgoszcz

MTS Kwidzyn

14:10

20

MDK Bartoszyce

MKS MOSiR Kętrzyn

21:10

21

UKS Ustroń

SP 2 Olsztyn 04’

19:12

22

Siódemka-Osowa Gdańsk

UKS Nowa Karczma

15:13

23

IX-XIV

UKS Wilanowia Warszawa

UKS Kontra Warszawa I

22:19

24

IX-XIV

KPR Rokis Radzymin

SP 2 Olsztyn 05’

22:6

25

IX-XIV

Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk

UKS Kontra Warszawa II

15:24

26

IX-XIV

UKS Wilanowia Warszawa

SP 2 Olsztyn 05’

19:5

27

IX-XIV

UKS Kontra Warszawa I

UKS Kontra Warszawa II

23:17

28

IX-XIV

KPR Rokis Radzymin

Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk

16:13

29

IX-XIV

UKS Wilanowia Warszawa

UKS Kontra Warszawa II

19:10

30

IX-XIV

SP 2 Olsztyn 05’

Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk

13:20

31

IX-XIV

UKS Kontra Warszawa I

KPR Rokis Radzymin

18:12

32

MTS Kwidzyn

SP 2 Olsztyn 04’

14:21

33

MKS MOSiR Kętrzyn

UKS Nowa Karczma

9:10

34

UKS Iskra Bydgoszcz

UKS Ustroń

12:13

35

MDK Bartoszyce

Siódemka-Osowa Gdańsk

18:17

16.09.2018 (niedziela)

36

IX-XIV

UKS Wilanowia Warszawa

Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk

19:12

37

IX-XIV

SP 2 Olsztyn 05’

UKS Kontra Warszawa I

7:32

38

IX-XIV

UKS Kontra Warszawa II

KPR Rokis Radzymin

18:26

39

IX-XIV

Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk

UKS Kontra Warszawa I

11:19

40

VII

MTS Kwidzyn

MKS MOSiR Kętrzyn

16:13

41

V

SP 2 Olsztyn 04’

UKS Nowa Karczma

22:19

42

III

UKS Iskra Bydgoszcz

Siódemka-Osowa Gdańsk

25:12

43

I

UKS Ustroń

MDK Bartoszyce

12:10

Klasyfikacja końcowa: wyróżnieni w drużynie

14. SP 2 Olsztyn 05’ – Igor Buśko

13. UKS Kontra Warszawa II – Kamil Romanowski

12. UKS Szczypiorniak-SP 92 Gdańsk – Michał Dymalski

11. UKS Rokis Radzymin – Bartosz Banaszek

10. UKS Kontra Warszawa I – Jakub Jakubczak

9. UKS Wilanowia Warszawa – Antoni Baranowski

8. MKS MOSiR Kętrzyn – Filip Lewczyk

7. MTS Kwidzyn – Jan Sowa

6. UKS Nowa Karczma – Mateusz Myszka

5. SP 2 Olsztyn 04’ – Jakub Góralski

4. UKS Siódemka-Osowa Gdańsk – Kajetan Iwanowski

3. UKS Iskra Bydgoszcz – Filip Kulpeksza

2. MDK Bartoszyce – Piotr Lewandowski

1. UKS Ustroń – Aleksander Bejnar

 

KRÓL STRZELCÓW:

Olszewski Hubert – UKS Wilanowia Warszawa

 

NAJWSZECHSTRONNIEJSZY ZAWODNIK:

Jakub Tokarz – MDK Bartoszyce

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ:

Piotr Browarczyk – UKS Ustroń

Grupa A

UKS

Wilanowia

Warszawa

MKS MOSiR

Kętrzyn

KPR Rokis

Radzymin

UKS Iskra Bydgoszcz

Punkty

Bramki

Miejsce

UKS

Wilanowia

Warszawa

17 : 17

(9 : 9)

4 pkt.

15 : 14

(7 : 8)

5 pkt.

17 : 22

(8 : 9)

1 pkt.

10

49:53

III

MKS MOSiR

Kętrzyn

17 : 17

(9 : 9)

4 pkt.

12 : 8

(5 : 3)

7 pkt.

14 : 17

(5 : 11)

3 pkt.

14

43:42

II

KPR Rokis

Radzymin

14 : 15

(8 : 7)

3 pkt.

8 : 12

(3 :5)

1 pkt.

11 : 14

(5 : 8)

2 pkt.

6

43:42

IV

UKS Iskra Bydgoszcz

22 : 17

(9 : 8)

7 pkt.

17 : 14

(11 : 5)

5 pkt.

14 : 11

(8 : 5)

6 pkt.

18

53:42

I

Grupa B

MTS

Kwidzyn

MDK

Bartoszyce

UKS

Szczypiorniak-SP 92

Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

MTS

Kwidzyn

7 : 14

(5 : 9)

1 pkt.

16 : 11

(10 : 4)

5 pkt.

6

23:25

II

MDK

Bartoszyce

14 : 7

(9 : 5)

7 pkt.

14 : 8

(8 : 3)

7 pkt.

14

28:15

I

UKS

Szczypiorniak-SP 92

Gdańsk

11 : 16

(4 : 10)

3 pkt.

8 : 14

(3 : 8)

1 pkt.

4

19:30

III

Grupa C

SP 2

Olsztyn 05’

UKS

Ustroń

UKS Kontra

Warszawa II

UKS

Nowa Karczma

Punkty

Bramki

Miejsce

SP 2

Olsztyn 05’

13 : 23

(4 : 12)

1 pkt.

12 : 22

(4 : 12)

1 pkt.

13 : 32

(5 : 19)

1 pkt.

3

38:87

IV

UKS

Ustroń

23 : 13

(12 : 4)

7 pkt.

21 : 9

(11 : 5)

7 pkt.

20 : 14

(12 : 9)

7 pkt.

21

64:36

I

UKS Kontra

Warszawa II

22 : 12

(12 : 4)

7 pkt.

9 : 21

(5 : 11)

1 pkt.

16 : 33

(9 : 20)

1 pkt.

9

47:66

III

UKS

Nowa Karczma

32 : 13

(19 : 5)

7 pkt.

14 : 20

(9 : 12)

1 pkt.

33 : 16

(20 : 9)

7 pkt.

15

79:49

II

Grupa D

SP 2

Olsztyn 04’

UKS Kontra

Warszawa I

UKS

Siódemka-Osowa Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

SP 2

Olsztyn 04’

21 : 14

(10 : 7)

7 pkt.

16 : 21

(10 : 9)

3 pkt.

10

37:35

II

UKS Kontra

Warszawa I

14 : 21

(7 : 10)

1 pkt.

23 : 24

(14 : 15)

2 pkt.

3

37:45

III

UKS

Siódemka-Osowa Gdańsk

21 : 16

(9 : 10)

5 pkt.

24 : 23

(15 : 14)

6 pkt.

11

45:39

I

Chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
14.09.2018 (piątek)
mecz grupa pomiędzy wynik
1 A SP 2 Olsztyn UKS Iskra Bydgoszcz I 11:16
2 B SP 22 Olsztyn UKS Iskra Bydgoszcz II 11:4
3 A UKS Iskra Bydgoszcz I MDK Bartoszyce 7:11
4 B SKF Wisła Płock MKS MOSiR Kętrzyn 23:7
5 A SP 2 Olsztyn UKS Kontra Warszawa 12:14
6 B SP 22 Olsztyn UKS Wilanowa Warszawa 5:23
15.09.2018 (sobota)
7 B UKS Iskra Bydgoszcz II MKS MOSiR Kętrzyn 5:14
8 B UKS Wilanowia Warszawa SKF Wisła Płock 5:7
9 A MDK Bartoszyce UKS Kontra Warszawa 18:5
10 B MKS MOSiR Kętrzyn UKS Wilanowia Warszawa 7:11
11 A UKS Iskra Bydgoszcz I MDK Bartoszyce 7:13
12 B MKS MOSiR Kętrzyn SP 22 Olsztyn 12:7
13 B UKS Iskra Bydgoszcz II SKF Wisła Płock 0:23
14 A MDK Bartoszyce SP 2 Olsztyn 20:12
15 B SKF Wisła Płock SP 22 Olsztyn 27:7
16 A UKS Kontra Warszawa UKS Iskra Bydgoszcz I 8:9
17 B UKS Wilanowia Warszawa UKS Iskra Bydgoszcz II 21:3
18 UKS Kontra Warszawa SP 22 Olsztyn 15:10
19 MKS MOSiR Kętrzyn SP 2 Olsztyn 8:11
20 MDK Bartoszyce UKS Wilanowia Warszawa 14:9
21 SKF Wisła Płock UKS Iskra Bydgoszcz I 13:8
22 VII-IX MKS MOSiR Kętrzyn UKS Iskra Bydgoszcz II 15:14
16.09.2018 (niedziela)
VII-IX SP 22 Olsztyn UKS Iskra Bydgoszcz II 11:3
V UKS Kontra Warszawa SP 2 Olsztyn 15:10
VII-IX SP 22 Olsztyn MKS MOSiR Kętrzyn 10:11
III UKS Wilanowia Warszawa UKS Iskra Bydgoszcz I 7:10
I MDK Bartoszyce SKF Wisła Płock 9:13

Klasyfikacja końcowa: wyróżnieni w drużynie

9. UKS Iskra Bydgoszcz II – Tymoteusz Wiśniewski 8. SP 22 Olsztyn – Maciej Kowalczyk 7. MKS MOSiR Kętrzyn – Dominik Jastrząb 6. SP 2 Olsztyn – Sebastian Grabowski 5. UKS Kontra Warszawa – Piotr Borkowski 4. UKS Wilanowia Warszawa – Igor Chojnacki 3. UKS Iskra Bydgoszcz I – Oliwier Pawlina 2. MDK Bartoszyce – Szymon Borys 1. SKF Wisła Płock – Kamil Rutkowski

Król strzelców:

Krystian Szostak – SKF Wisła Płock

Najwszechstronniejszy zawodnik:

Marcel Jurewicz – MDK Bartoszyce

Najlepszy bramkarz:

Paweł Pławski – UKS Iskra Bydgoszcz I

Grupa A

SP 2 Olsztyn

UKS Kontra Warszawa

MDK

Bartoszyce

UKS Iskra Bydgoszcz I

Punkty

Bramki

Miejsce

SP 2 Olsztyn

12 : 14

(6 : 9)

3 pkt.

12 : 20

(6 : 8)

1 pkt.

11 : 16

(10 : 9)

3 pkt.

7

35:50

IV

UKS Kontra Warszawa

14 : 12

(9 : 6)

5 pkt.

5 : 18

(3 : 8)

1 pkt.

8 : 9

(4 : 5)

2 pkt.

8

27:39

III

MDK

Bartoszyce

20 : 12

(8 : 6)

7 pkt.

18 : 5

(8 : 3)

7 pkt.

13 : 7

(3 : 4)

5 pkt.

19

51:24

I

UKS Iskra Bydgoszcz I

16 : 11

(9 : 10)

5 pkt.

9 : 8

(5 : 4)

6 pkt.

7 : 13

(4 : 3)

3 pkt.

14

32:32

II

 

Grupa B

SP 22 Olsztyn

SKF Wisła Płock

UKS Wilanowia Warszawa

MKS MOSiR Kętrzyn

UKS Iskra Bydgoszcz II

Punkty

Bramki

Miejsce

SP 22 Olsztyn

7 : 21

(3 : 14)

1 pkt.

5 : 25

(2 : 12)

1 pkt.

7 : 12

(2 : 6)

1 pkt.

11 : 4

(3 : 1)

7 pkt.

10

30:62

IV

SKF Wisła Płock

21 : 7

(14 : 3)

7 pkt.

7 : 5

(2 : 3)

5 pkt.

23 : 7

(10 : 3)

7 pkt.

23 : 0

(12 : 0)

7 pkt.

26

74:19

I

UKS Wilanowia Warszawa

25 : 5

(12 : 2)

7 pkt.

5 : 7

(3 : 2)

3 pkt.

11 : 7

(3 : 4)

5 pkt.

21 : 3

(7 : 3)

7 pkt.

22

62:22

II

MKS MOSiR Kętrzyn

12 : 7

(6 : 2)

7 pkt.

7 : 23

(3 : 10)

1 pkt.

7 : 11

(4 : 3)

3 pkt.

14 : 5

(7 : 4)

7 pkt.

18

40:46

III

UKS Iskra Bydgoszcz II

4 : 11

(1 : 3)

1 pkt.

0 : 23

(0 : 12)

1 pkt.

3 : 21

(3 : 7)

1 pkt.

5 : 14

(4 : 7)

1 pkt.

4

12:69

V

Impreza była częściowo finansowana ze środków Urzędu Miasta Olsztyna.