Sezon 2017/18

Nasze zespoły w sezonie 2017/18

Junior młodszy (rocznik 2001)

Skład:

  1. Bieluch Michał
  2. Bienenda Artur
  3. Brejnak Daniel
  4. Brozda Sebastian
  5. Brzeziński Jakub
  6. Domian Konrad
  7. Domżała Wiktor
  8. Jurewicz Jakub
  9. Kalinowski Marceli
  10. Kołoszko Mateusz
  11. Mielnicki Filip
  12. Mosiewicz Przemysław
  13. Ostrówka Jakub
  14. Pęcak Filip
  15. Pszczółkowski Paweł

Junior młodszy (rocznik 2002)

Skład:

  1. Leszczyński Klaudiusz – LESZCZU
  2. Kozłowski Maciej – GREGOR
  3. Łużpiński Wojciech – WĘGORZ
  4. Gomuła Adam
  5. Tunkiewicz Makymilian – MAKSIU
  6. Krawczyński Paweł – PAWCIO
  7. Targoński Robert – KONIU
  8. Lewalski Filip – FIFI
  9. Kozłowski Jakub – GRUBY
  10. Retkiewicz Maciej – RECIU
  11. Markowski Jakub
  12. Milewski Maciej
  13. Domalewski Wojciech – CZACHA
  14. Zieliński Wojciech – BIAŁY
  15. Ałaj Jakub
  16. Graczyk Igor – GRACZOL
  17. Walczak Kacper – WALCZUŚ
  18. Sporzyński Maciej – SPORZYN
  19. Sukniewicz Hubert
  20. Dyszkowski Damian – DYCHA
  21. Grygoruk Damian
  22. Kopczyński Piotr – PITI
  23. Rakowski Mateusz
  24. Reszczyński Mateusz
  25. Safiejko Michał – SUFA
  26. Borysiuk Tymoteusz

Młodzik (rocznik 2003)

Skład:

  1. Kulas Eryk
  2. Domagalski Karol – GORDON
  3. Kozłowski Igor
  4. Dzieniszewski Rafał
  5. Warmiński Maciej – WARMIAK
  6. Bednarczyk Jakub
  7. Orchowski Wiktor – BOCIAN
  8. Wal Dawid – WALUŚ
  9. Mielewczyk Michał
  10. Argalski Marcin – ARGAL
  11. Jaszczak Mateusz – JASZCZUR
  12. Seledec Kamil
  13. Litwińczyk Kacper – LITWIN
  14. Kusiak Sebastian
  15. Mizgalski Kacper
  16. Bongalski Bartosz – BORDAL
  17. Jamrószka Dominik
  18. Tomasiuk Konrad
  19. Bądzelewski Jakub – BĄDZU
  20. Dziegański Mariusz
  21. Mościcki Mateusz
  22. Żegliński Eryk

Młodzik (rocznik 2004)

Skład:

  1. Bajko Marcin
  2. Farat Kacper
  3. Góralski Jakub – GÓRAL
  4. Grosz Maciej
  5. Grygoruk Adrian
  6. Grynkiewicz Ignacy
  7. Janda Jan
  8. Jezierski Krystian
  9. Kalinowski Filip – KALIN
  10. Kapuściński Igor
  11. Konarzewski Szymon – KONAR
  12. Leśniak Adam
  13. Majcherski Maksymilian
  14. Masłowski Fabian
  15. Materna Damian
  16. Pietkiewicz Bartłomiej
  17. Ptak Oliwier
  18. Strączek Krystian
  19. Topa Kacper – KOPEĆ
  20. Trawiński Mateusz – TRAWA
  21. Zduńczyk Kacper
  22. Ziejewski Dominik