Od wyjazdowego spotkania z Energetykiem Gryfino rozpoczną nowy sezon zawodnicy Szczypiorniaka Olsztyn. W zeszłą sobotę w siedzibie Pomorskiej Federacji Sportu w Gdańsku miało miejsce spotkanie organizacyjne przed startem nowych rozgrywek, podczas którego ustalono rozkład gier. Przypomnijmy, że drużyna powraca do treningów 1.08.2016. Poniżej pełen terminarz:

Runda Jesienna:

  1. Energetyk Gryfino (w) 24-25.09.2016
  2. Sambor Tczew (w) 1-2.10.2016
  3. Mueller MKS Grudziądz (d) 8-9.10.2016
  4. AZS UKW Bydgoszcz (w) 15-16.10.2016
  5. Wybrzeże II Gdańsk (d) 22-23.10.2016
  6. AZS UMK Toruń (w) 12-13.11.2016
  7. Orkan Ostróda (d) 19-20.11.2016
  8. Tytani Wejherowo (w) 26-27.11.2016
  9. Cartusia Kartuzy (d) 3-4.12.2016
  10. SMS ZPRP Gdańsk (w) 10-11.2016
  11. Gwardia Koszalin (d) 17-18.12.2016

Runda Wiosenna:

  1. Energetyk Gryfino (d) 11-12.02.2017
  2. Sambor Tczew (d) 25-26.02.2017
  3. Mueller MKS Grudziądz (w) 4-5.03.2017
  4. AZS UKW Bydgoszcz (d) 11-12.03.2017
  5. Wybrzeże II Gdańsk (w) 18-19.03.2017
  6. AZS UMK Toruń (d) 25-26.03.2017
  7. Orkan Ostróda (w) 1-2.04.2017
  8. Tytani Wejherowo (d) 8-9.04.2017
  9. Cartusia Kartuzy (w) 22.04.2017
  10. SMS ZPRP Gdańsk (d) 29.04.2017
  11. Gwardia Koszalin (w) 6.05.2017

 

AM