W II lidze mężczyzn trwa dobre passa KS Szczypiorniak. Olsztynianie odnieśli w sobotę (12 października) czwarte kolejne zwycięstwo. Tym razem mocno przeegzaminowali na swoim boisku uczniów SMS ZPRP Kwidzyn. Wynik 36:22 (17:12) mówi wszystko. Nie wiedzie się Jeziorakowi, który przegrał trzecie spotkanie . 

KS Szczypiorniak Olsztyn – NLO SMS ZPRP Kwidzyn 36:22 (17:12)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Klaudiusz Leszczyński, Michał Bieluch, Maciej Kozłowski-4, Jakub Jurewicz-3, Mateusz Rydel-1, Robert Targoński-3, Filip Lewalski-1, Jakub Kozłowski-3, Maciej Retkiewicz, Maciej Milewski-3, Przemysław Mosiewicz-8, Dominik Lewandowski-1, Konrad Domian-1, Jakub Ostrówka-5, Piotr Kopczyński-1, Mateusz Reszczyński-2.

Jednostronne widowisko. Zespół Szczypiorniaka należy do młodych ekip, ale ich sobotni rywale to żółtodzioby i w seniorskiej lidze mają niełatwe życie. Do przerwy goście jeszcze się trzymali, ale po zmianie stron olsztynianie osiągnęli miażdżącą przewagę. Gdyby bramkarzowi SMS nie przyszły w sukurs słupki i poprzeczka pękłaby pewnie pięćdziesiątka. Ale zwycięstwo i tak imponujące.